KONKURS DLA NASZYCH KURSANTÓW!What’s on the Thanksgiving Table?

Święto Dziękczynienia (Thanksgiving, 22 listopada) to ważne święto w USA. Jej elementem jest rodzinne spotkanie przy suto zastawionym stole. Poznajmy lepiej tę tradycję. Ogłaszamy konkurs dla naszych młodszych i starszych uczniów. Przygotujcie pracę plastyczną (A4) przedstawiającą stół przygotowany do uczty w Święto Dziękczynienia.
Młodsi (Juniors 7–9 lat): przygotowują pracę plastyczną (A4), podpisując w języku angielskim minimum 3 potrawy, które znalazły się na stole.

Starsi (Juniors 10–13 lat): przygotowują pracę plastyczną (A4) i opisują przedstawiony na niej stół w formie krótkiej wypowiedzi pisemnej w języku angielskim (maks. 5 zdań).

Na pracy konkursowej musi znaleźć się tytuł konkursu:
What’s on the Thanksgiving Table?
_________________________________________

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs organizowany jest przez Szkołę Językową Benedu w Pruszkowie. Uczestnikami konkursu mogą być osoby korzystające z zajęć z języka angielskiego w Benedu.
2. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch grupach wiekowych:
Juniors 7–9 przygotowują pracę plastyczną (A4) przedstawiającą stół przygotowany do Święta Dziękczynienia, podpisując w języku angielskim minimum 3 tradycyjne potrawy, które znalazły się na stole.
Juniors 10–13 przygotowują pracę plastyczną (A4) przedstawiającą stół przygotowany do Święta Dziękczynienia i opisują swój stół w formie krótkiej wypowiedzi pisemnej w języku angielskim (maks. 5 zdań).
Na pracy konkursowej musi znaleźć się tytuł konkursu: What’s on the Thanksgiving Table?
3. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę. Nie dopuszcza się prac zbiorowych.
4. Format pracy: A4, praca płaska. Technika plastyczna: dowolna, o ile spełnia założenia konkursowe.

5. Jury przy ocenie pracy będzie brało pod uwagę zgodność z regulaminem i tematem konkursu, poprawność językową przygotowanej pracy, pomysłowość oraz estetykę pracy. Jury zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia pracy z wyeksponowanymi błędami językowymi (pisownia).

6. Na prace konkursowe czekamy od 19 do 27 listopada 2018 roku. Prace konkursowe, podpisane na odwrocie imieniem, nazwiskiem oraz wiekiem autora, należy złożyć w sekretariacie. Prace zgłoszone do konkursu zostaną wyeksponowane w sekretariacie. Zgłaszając pracę do konkursu, uczestnik zgadza się na publikację pracy oraz swojego imienia i nazwiska w sekretariacie.

7. W dniach 28 listopada – 5 grudnia odbędzie się głosowanie kursantów Benedu, którzy przyznają nagrodę publiczności w każdej z dwóch kategorii wiekowych.
8. Jury konkursowe przyzna miejsca 1–3 w dwóch kategoriach wiekowych: 7–9 lat i 10–13 lat. Wyniki zostaną wywieszone w sekretariacie Benedu 6 grudnia 2018 roku. Autorzy najlepszych prac w obu kategoriach wiekowych otrzymają nagrody. Wszyscy uczestnicy dostaną dyplom uczestnictwa w konkursie.

 

  • Nasi partnerzy edukacyjni
    addvantageNational Geographic Learning
  • Płatności kartą
    Eservice - electronic payments
  • Rabaty dla rodzin
    Karta dużej rodziny

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Możecie mi odpowiedzieć telefonicznie

.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Katarzyna Chodorowska-Zdebiak prowadząca Szkołę Językową benedu z siedzibą w Pruszkowie (05-804), al. Wojska Polskiego 60A, kontakt: benedu@benedu.pl Czytaj więcej.

Akceptuję, że benedu będzie przekazywać mi telefonicznie i e-mailem informacje o ofercie kursów językowych benedu. Czytaj więcej.